Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Національний банк навчатиме професійних учасників страхового ринку застосуванню МСФЗ 17 "Страхові контракти"

Національний банк навчатиме професійних учасників страхового ринку застосуванню МСФЗ 17 "Страхові контракти"

Національний банк України розпочинає курс навчальних вебінарів для професійних учасників страхового ринку щодо застосування нового міжнародного стандарту фінансової звітності 17 "Страхові контракти" (далі – МСФЗ 17 "Страхові контракти"). Навчання відбуватиметься в межах проєкту "Звітність учасників ринку небанківських фінансових послуг".

Мета вебінарів – надати практичну допомогу в процесі імплементації  МСФЗ 17 "Страхові контракти" керівникам, фінансовим директорам, бухгалтерам, актуаріям страхових компаній, а також аудиторам та іншим фахівцям, що беруть участь у впровадженні нового стандарту фінансової звітності. Планується комплексно розглянути процес упровадження МСФЗ 17 "Страхові контракти" – від організаційних заходів і розрахунків до розкриття відповідних статей у фінансовій звітності.

Знаннями та досвідом ділитимуться представники Національного банку та експерти страхового ринку, які вже мають практичний досвід імплементації МСФЗ 17 "Страхові контракти".

Навчання стартує 6 вересня і триватиме до 11 жовтня 2022 року. Вебінари проводитимуться на платформах Zoom та Youtube двічі на тиждень у вівторок та четвер з 15:00 до 18:00 (дата та час можуть бути змінені, тож слідкуйте за оновленнями на сайті Національного банку в календарі подій).

Докладніше про курс вебінарів на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини