Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту

Національний банк уважно відстежує розвиток ситуації довкола захисту в міжнародних судових інституціях інтересів держави у справах, пов’язаних з окупацією Криму Росією

Висловлюємо занепокоєння щодо рішення паризького апеляційного суду, який відхилив Рішення Міжнародного Трибуналу від 26 листопада 2018 року у справі Ощадбанку проти Російської Федерації щодо відшкодування втрат у Криму, спричинених окупацією півострова.

Національний банк України наголошує на винятковій важливості доведення на міжнародному рівні протиправності дій РФ стосовно України, зокрема щодо загарбання українських фінансових активів під час окупації Кримського півострову.

Керівництво відповідних банківських установ має з високою відповідальністю і зваженістю підходити до подання судових позовів до міжнародних судових інституцій і бути готовим на високому професійному рівні відстоювати інтереси держави на всіх етапах судового розгляду справ.

Важлива передумова для ефективного забезпечення захисту інтересів банку та держави – злагоджена робота нової управлінської команди банку, яка повинна формуватись на засадах професійності та досвіду.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини