Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Оприлюднено план перевірок з питань фінмоніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства

Оприлюднено план перевірок з питань фінмоніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства

Національний банк України запланував у 2024 році виїзні перевірки з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства семи банків та дев’яти небанківських установ.

До переліку банків увійшли:

  • у I кварталі –  АТ КБ "ПриватБанк", АТ "РВС БАНК";
  • у II кварталі – АТ "ОТП БАНК", АТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО";
  • у III кварталі – АТ "КРИСТАЛБАНК", АТ "АБ "РАДАБАНК";
  • у IV кварталі –  ПАТ "БАНК ВОСТОК". 

До переліку небанківських установ увійшли: 

  • у I кварталі – ТОВ "ФК "МОНБЛАН ФІНАНС" (код за ЄДРПОУ 44413938), ТОВ ФК "ВЕЙ ФОР ПЕЙ" (код за ЄДРПОУ 39626179);
  • у II кварталі – ПОВНЕ ТОВАРИСТВО "ЛОМБАРД "ФІНАНС" (код за ЄДРПОУ 40104971), ТОВ "ОТП Лізинг" (код за ЄДРПОУ 35912126);
  • у III кварталі – ПрАТ "СК "НАДІЙНА" (код за ЄДРПОУ 34350924), ТОВ "НоваПей" (код за ЄДРПОУ 38324133);
  • у IV кварталі – КС "Кредит-СоюЗ" (код за ЄДРПОУ 25204519), ТОВ "АВАНС КРЕДИТ" (код за ЄДРПОУ 43619089), ПрАТ "СК "УЛЬТРА АЛЬЯНС" (код за ЄДРПОУ 33152597).

План виїзних перевірок складено на підставі ризик-орієнтованого підходу, у тому числі враховуючи результати проведеної оцінки ризиків діяльності банків та небанківських установ. 

Річний план оприлюднюється згідно з вимогами пункту 11 розділу II Положення про порядок організації та здійснення нагляду у сфері фінансового моніторингу, валютного нагляду, нагляду з питань реалізації і моніторингу ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), затвердженого постановою Правління Національного банку України від 30 червня 2020 року № 90. 

Оприлюднений план перевірок з питань фінмоніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2024 рік (частина I. Перевірки банків).

Оприлюднений план перевірок з питань фінмоніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2024 рік (частина II. Перевірки небанківських установ).

Теги
Документи
Your browser does not support SVGs
План перевірок з питань фінмоніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2024 рік (частина I. Перевірки банків)
Завантажити
Your browser does not support SVGs
План перевірок з питань фінмоніторингу, дотримання валютного та санкційного законодавства на 2024 рік (частина II. Перевірки небанківських установ)
Завантажити
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини