Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Трьом фінансовим установам анульовано ліцензії, п’ятеро – виключено з реєстру, одній установі – змінено обсяг ліцензії

Трьом фінансовим установам анульовано ліцензії, п’ятеро – виключено з реєстру, одній установі – змінено обсяг ліцензії

Національний банк України анулював ліцензії на вид діяльності з надання фінансових послуг трьом небанківським фінансовим установам та виключив їх з Державного реєстру фінансових установ, а одній – змінив обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії.

На підставі власної заяви ТОВ "ФК "СФС" (ЄДРПОУ 42010849) анульовано ліцензію на діяльність фінансової компанії з правом надання фінансових послуг: надання коштів та банківських металів у кредит та факторинг.

На підставі власних заяв анульовано ліцензії на діяльність ломбарду з правом надання такої фінансової послуги, як надання коштів та банківських металів у кредит у вигляді ломбардних кредитів двом установам :

  • ПТ "ЛОМБАРД "ГРОШІ ТУТ" ЗА УЧАСТЮ ТОВ "ДИСКАУНТСЕЙЛ", ТОВ "ЦЕНТР РОЗВИТКУ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ" (ЄДРПОУ 35197210);
  • ПТ "ЛОМБАРД "СВІЖА КОПІЙКА" ЗА УЧАСТЮ ТОВ "ЕКОНОТРЕЙД", ТОВ "ТЕХНОРІТЕІЛ" (ЄДРПОУ 35197205).

Також відповідно до пункту 826 глави 76 розділу ХІІ Положення про авторизацію надавачів фінансових послуг та умови здійснення ними діяльності з надання фінансових послуг, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29.12.2023 № 199, ТОВ "ФК "СФС", ПТ "ЛОМБАРД "ГРОШІ ТУТ" ЗА УЧАСТЮ ТОВ "ДИСКАУНТСЕЙЛ", ТОВ "ЦЕНТР РОЗВИТКУ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ" та ПТ "ЛОМБАРД "СВІЖА КОПІЙКА" ЗА УЧАСТЮ ТОВ "ЕКОНОТРЕЙД", ТОВ "ТЕХНОРІТЕІЛ" виключено з Державного реєстру фінансових установ у зв’язку з анулюванням ліцензій.

Крім того, на підставі власної заяви ТОВ "ФК "ФІНАНС ІНТЕГРІТІ" (ЄДРПОУ 43561914) надано погодження зміни обсягу ліцензії на діяльність фінансової компанії (виключення з ліцензії фінансової послуги надання гарантій). Після зміни обсягу ліцензії установа матиме право надавати такі фінансові послуги: надання коштів та банківських металів у кредит, факторинг та фінансовий лізинг.

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 10 квітня 2024 року.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини