Перейти до вмісту

У фокусі наукових інтересів інфляційна освіченість та інфляційні очікування

17 лютого 2017 року о 11:00 в Національному банку України відбудеться черговий дослідницький семінар, присвячений вивченню детермінант інфляційних очікувань.

Результати спільного дослідження "Інфляційна освіченість та інфляційні очікування" ("Inflation Literacy and Inflation Expectations") презентуватиме представник дослідницького департаменту Національного банку Австрії Фабіо Румлер. У своїй роботі автори стверджують, що розуміння економічними агентами сутності інфляційних процесів та цілей центрального банку є важливою передумовою проведення ефективної монетарної політики. Отримані результати свідчать, що рівень інфляційної грамотності впливає на рівень та невизначеність щодо інфляційних очікувань. Причому домогосподарства, які краще розуміють сутність інфляції, є більш невизначеними відносно неї.

З матеріалами дослідження англійською мовою можна ознайомитись за посиланням.

Робочою мовою семінару є англійська.

Адреса проведення семінару – м. Київ, вул. Інститутська 9, центральний вхід, к. 218. При собі необхідно мати документи, що посвідчують особу. Реєстрація учасників триватиме з 10:45 до 10:55.

Для участі у семінарі необхідно подати заявку на електронну адресу: [email protected] до 15 лютого 2017 року включно, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, e-mail). Враховуючи обмеженість місць, Національний банк залишає за собою право розгляду заявок та прийняття рішень щодо участі в семінарі кожного з заявників. Результати буде повідомлено електронною поштою кожному з учасників до кінця дня 16 лютого 2017 року.

Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, НБУ та інших центральних банків, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі.

З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронну адресу [email protected].

Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини