Звичайна версія сайту
Контактна група грошового та валютного ринків

Контактна група є консультативним органом, який створюється з метою обміну інформацією та поглядами між Національним банком України та учасниками ринку щодо актуального стану та шляхів розвитку грошового, валютного ринків, а також ринків процентних та валютних деривативів.

Результати опрацювання та обговорення питань на засіданні Контактної групи беруться до уваги Національним банком при виконанні покладених на нього законодавством функцій. У разі доцільності вони надсилаються до відома та врахування державним органам та іншим організаціям.

Головою Контактної групи є член Правління НБУ, який є куратором блоку "Ринкові операції", його заступником – директор Департаменту відкритих ринків (ДВР). Функції секретаря групи виконує начальник управління оперативного регулювання грошово-кредитного ринку ДВР.

З боку фінансового ринку до Контактної групи входять 25 експертів, рекомендованих банками з найкращим рейтингом активності на грошовому та валютному ринках. Склад цих експертів підлягає щорічній ротації. 

Контактна група збирається щокварталу, але не рідше 2 разів на рік. 

Порядок денний визначається Головою Контактної групи на підставі пропозицій від її членів, які подаються до Секретаріату Контактної групи. 

З питань роботи Контактної групи грошового та валютного ринків звертайтесь за електронною адресою contact.group@bank.gov.ua.

 

 

Календар засідань

10.04.2020

Порядок денний

pdf
19.02.2020

Порядок денний

pdf

Узагальнені підсумки дискусії

pdf

Контактна група грошового та валютного ринків: організаційні аспекти

pdf

Прогрес в удосконаленні індикаторів грошового та валютного ринків

pdf

Підходи до проведення Національним банком України операцій своп процентної ставки (IRS)

pdf

Операції розрахункового форварду

pdf