Звичайна версія сайту

Про аукціон із продажу наборів "Монети України 2018 року" з пам’ятною монетою "100-річчя випуску перших поштових марок України"

Національний банк 11 вересня 2019 року проведе електронний біржовий аукціон із продажу наборів “Монети України 2018 року” з пам’ятною монетою “100-річчя випуску перших поштових марок України”.

Так, буде запропоновано 50 штук наборів – 25 окремих лотів по два набори у кожному. Початкова ціна встановлюватиметься на рівні роздрібних цін Національного банку.

Аукціон відбудеться на майданчику Універсальної товарної біржі "Контрактовий дім УМВБ" у системі електронних торгів з можливістю віддаленого доступу. Умови участі у ньому будуть розміщені на офіційному сайті біржі: https://uicegroup.com

Національний банк запрошує усіх зацікавлених – об’єднання нумізматів, юридичних та фізичних осіб – взяти участь в електронному біржовому аукціоні.

Нагадуємо, що 05 вересня 2019 року також відбудеться аукціон з продажу памʼятних монет “Орлан-білохвіст” із нейзильберу в сувенірній упаковці.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини

Поділитись