Звичайна версія сайту
Сологуб Дмитро Романович

Сологуб Дмитро Романович

Заступник Голови
Дата народження: 8 червня 1978
Телефон: +380 44 253 26 34
E-mail: nbu@bank.gov.ua
Статус: Працює
Дата вступу: 1 березня 2015
Сфера управління
Монетарна стабільність
  • Департамент монетарної політики та економічного аналізу
  • Департамент статистики та звітності
  • Департамент фінансової стабільності
  • Департамент методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ
  • Управління європейської інтеграції та міжнародних програм
Біографія
Заступник Голови Національного банку з березня 2015 року.

До сфери управління Дмитра Сологуба належать питання формулювання монетарної політики, проведення макропруденційної політики для забезпечення фінансової стабільності, проведення економічного аналізу, збору та аналізу статистики і звітності, а також виконання дослідницької функції центрального банку.

У 2002 році розпочав кар’єру наукового співробітника Інституту економічних досліджень та політичних консультацій. З 2004 року, працював економістом-дослідником у представництві Міжнародного валютного фонду в Україні. До приходу до Національного банку, у 2007 – 2015 роках, обіймав посаду начальника відділу аналізу та досліджень ПАТ "Райффайзен Банк Аваль".

Дмитро Сологуб закінчив Білоруський державний університет за спеціальністю "Економічна теорія". Після цього закінчив магістерську програму з економіки (EERC) Національного університету «Києво-Могилянська академія». Має CFA. Вільно володіє англійською мовою.

Дмитро Сологуб народився у 1978 році у Мінську, Білорусь, проживає у Києві з дружиною, має доньку та сина.
 
Відомості про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Дмитра Сологуба та членів йього сім'ї за 2015 рік

Дмитро Сологуб у 2015 році отримав сукупний дохід у розмірі 1,77 млн. гривень, із яких 320,3 тис. гривень утримано до сплати в бюджет України як податок на доходи, 15,0 тис. гривень – єдиний соціальний внесок та 24,8 тис. гривень – військовий збір.

На кінець 2015 року сума на депозитних рахунках заступника Голови Національного банку України та його родини становила 3,5 млн. гривень. За депозитами вони отримали відсотки в розмірі 136,4 тис. гривень.

У 2015 році нерухоме майно заступника Голови Національного банку України  залишилося без змін. Не було змін і щодо нерухомості, якою володіють члени його сім’ї. На сьогодні сім’ї Дмитра Сологуба належить квартира загальною площею 102 кв. м.

У 2015 році транспортні засоби Дмитра Сологуба і його родини залишилися без змін. Заступник Голови Національного банку України та члени його родини мають у володінні два автомобілі: Mazda 6 2009 року випуску та Toyota Corolla 2005 року випуску.

Посилання на декларацію на сайті НАЗК