Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Ніколайчук Сергій Анатолійович

Ніколайчук Сергій Анатолійович

Заступник Голови
Дата народження: 22 березня 1981
Телефон: +380 44 253 26 34
Статус: Працює
Дата вступу: 23 липня 2021
Сфера управління

Монетарна стабільність

  • Департамент монетарної політики та економічного аналізу
  • Департамент статистики та звітності
  • Департамент міжнародного співробітництва
Біографія

Рада Національного банку України 13 липня 2021 року призначила Сергія Ніколайчука заступником Голови Національного банку України.

До сфери його управління належать питання монетарної політики та економічного аналізу, статистики та звітності, європейської інтеграції.

З 2004 до 2019 року Сергій Ніколайчук працював у Національному банку України, де пройшов шлях від економіста до директора Департаменту монетарної політики та економічного аналізу.

З вересня 2019 до квітня 2020 року він обіймав посаду заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а з квітня 2020 року до липня 2021 року працював головою департаменту макроекономічних досліджень групи ICU.

Сергій Ніколайчук – науковий співробітник Київської школи економіки, а також викладач Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2004 році з відзнакою закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка зі ступенем магістра з економіки, а у 2008 році в цьому ж вузі захистив дисертацію на тему "Моделювання трансмісійного механізму монетарної політики в Україні" та отримав ступінь кандидата економічних наук.