Перейти до вмісту

Публікація

Національний банк запрошує на презентацію Андрія Кириленка в рамках серії відкритих дослідницьких семінарів

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб долучитися до участі у черговому відкритому дослідницькому семінарі, який відбудеться 04 грудня 2015 року з 10:00 до 11:30 в Національному банку України. Професор фінансів Центру фінансового аналізу Brevan Howard у Imperial College Business School (Велика Британія), колишній професор MIT Sloan School of Management (США) Андрій Кириленко презентуватиме результати дослідження сировинних ринків на тему "Спекуляції з нафтою" ("Speculative Oil").

У своєму дослідженні економіст оцінює модель плаваючого сховища сирої нафти, яке використовується з метою спекуляцій. Він виводить компонент плаваючого сховища на основі деталізованих даних про всі перевезення морським шляхом сирої нафти, імпортованої в Сполучені Штати протягом 2008-2012 рр. Як і передбачає теорія, модель підтвердила, що плаваюче спекулятивне сховище прямо пов'язане з нахилом кривої цін на ф'ючерси нафти Brent і обернено пов'язане з вартістю оренди судів, які використовуються в якості плаваючих сховищ. Ці висновки означають, що канонічні моделі сховищ сировинних товарів мають враховувати мобільні сховища при виведенні рівноважного співвідношення між пропозицією, попитом, ціною і запасами.

Робочою мовою семінару є англійська.

Для участі у семінарі необхідно подати заявку на електронну адресу: [email protected] до 14:00 03 грудня 2015 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, e-mail). Враховуючи обмеженість місць, Національний банк залишає за собою право щодо задоволення заявок. Про результати їх розгляду заявник буде поінформований до кінця дня 03 грудня 2015 року.

Адреса проведення семінару – м. Київ, вул. Інститутська 9, Центральний вхід, к. 206. При собі необхідно мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу. Реєстрація учасників триватиме з 09:30 до 09:55.

Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував влітку поточного року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, інших центральних банків та власне НБУ, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі. З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до Відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронні адреси [email protected] або [email protected].

Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини