Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Безпека та захист інформації в Системі BankID НБУ

Електронна дистанційна ідентифікація фізичних осіб з використанням Системи BankID НБУ відбувається шляхом передачі персональних даних такої особи від абонента – ідентифікатора (банку, в якому відкрито рахунок користувача), до абонента – надавача послуг, який надає послугу користувачу та є безпечною для користувачів.

Тільки користувач (власник персональних даних) може ініціювати передачу цих даних від абонента – ідентифікатора до абонента – надавача послуг. Отже, ніхто, окрім вас, не може ініціювати цей процес! Інформація передається в зашифрованому вигляді відповідно до вимог законодавства України.

  • Інтернет-канал передачі даних є захищеним.
  • Дані користувачів захищені сертифікатом шифрування та передаються через Систему BankID НБУ із накладанням кваліфікованого електронного підпису або кваліфікованої електронної печатки банку, що передає інформацію.
  • Дані передаються виключно одному абоненту – надавачу послуг, де користувач власноруч ініціював запит, тому тільки цей абонент – надавач послуг зможе розшифрувати відповідь з даними від абонента – ідентифікатора.
  • Персональні дані користувачів не зберігаються в Системі BankID НБУ.
Безпека та захист інформації в Системі BankID НБУ