Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Запит для отримання інформації щодо питань приєднання до Єдиного договору банківського обслуговування

За допомогою цієї форми ви можете оформити запит для отримання інформації щодо питань приєднання до Єдиного договору банківського обслуговування. 

 

Відмова у наданні інформації

Національний банк залишає за собою право не надавати відповідь на ваш запит, якщо питання законодавчо врегульовані, а запитувана інформація загальновідома та загальнодоступна, зокрема на вебсайті Національного банку.  

 

Особливості надання інформації на запити

  • Надання інформації на ваш запит – не консультаційні послуги.
  • Інформація, надана представниками Національного банку на ваш запит, – виключно довідкова інформація, яка може бути використана заявником (потенційним заявником) за його бажанням та на власний розсуд.
  • Інформація, надана представниками Національного банку на Ваш запит, може змінюватися з огляду на зміни в законодавстві та/або у зв’язку з переглядом Національним банком власної позиції стосовно такої інформації.
  • Відповідь на запит не впливає на результати розгляду Національним банком документів, поданих заявником (потенційним заявником) у межах процедур, передбачених законодавством України.
  • Відповідь на запит не є та не може вважатися будь-якою процедурою, передбаченою законодавством України, або її альтернативою, відповідно вона жодним чином не впливає на передбачений законодавством України порядок звернення заявника (потенційного заявника) до Національного банку для здійснення передбачених чинним законодавством процедур та/або для отримання роз’яснень.
  • Надання відповіді на ваш запит – це не процедура, передбаченою Законами України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, “Про звернення громадян”,  “Про доступ до публічної інформації”.
  • Запити, що не дають змогу ідентифікувати заявника, не містять чітких та змістовних запитань або містять нецензурну лексику, образи, будь-які прояви агресії та дискримінації, розглядатися не будуть. 

 

Форми запитів

Для отримання офіційних роз’яснень Національного банку ви можете оформити запит в електронному (на адресу [email protected]) або паперовому (на адресу 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9) вигляді.

 

Згода на обробку персональних даних

Заповнюючи форму, особа (представник особи) надає згоду на обробку персональних даних, зберігання та перевірку отриманої інформації та документів, а також, якщо форма містить персональні дані інших фізичних осіб, підтверджує, що отримав(ла) згоду на обробку персональних даних таких фізичних осіб.