Звичайна версія сайту
Проєкт

Програма Реалізації адміністративної бази Закону про фінансову реструктуризацію

Тема: Проєкти міжнародної технічної допомоги

Мета. Технічна підтримка Незалежної асоціації банків України щодо створення секретаріату й арбітражного комітету, а також зміцнення потенціалу їхніх представників та арбітрів, підтримка у розроблення нової адміністративної бази закону про фінансову реструктуризацію в Україні, стимулювання більшої кількості позасудових реструктуризацій і підвищення ефективності нової нормативно-правової бази.

Проєктом надається експертна допомога щодо удосконалення процедури фінансової реструктуризації, проводилися консультації з учасниками фінансового ринку. Вже три державні банки скористалися цією процедурою.

Продукти для Національного банку та найбільш значимі події:

  • проведені заходи щодо надання інформації про продовження дії закону "Про фінансову реструктуризацію" (публікації на сторінках офіційного Інтернет-представництва Національного банку, участь у публічних заходах, підготовка інформації та звітів для членів Спостережної Ради з питань організації та проведення процедури фінансової реструктуризації, Комітету Верховної Ради України з питань фінансової, податкової та митної політики);
  • отримана можливість добровільного врегулювання проблемної заборгованості на законодавчому рівні;
  • продовжується реалізація інструменту для зменшення непрацюючих кредитів.
Докладніше
Дата: 03.04.2017 – 19.10.2022
Міжнародний партнер з розвитку: Європейський банк реконструкції та розвитку
Виконавець: Асоціація "Незалежна асоціація банків України"