Звичайна версія сайту
Захід

Міжнародний круглий стіл

Тема: Стратегічний розвиток та управління змінами

Мета: Круглий стіл має стати платформою для обговорення актуальних питань зі стратегічного розвитку центральних банків, управління змінами, застосування інструментів проєктного та процесного управління задля досягнення стратегічних цілей.

Теми для обговорення:

  • складання стратегічного плану: визначення, інструменти, визначення можливостей, приклади;
  • автоматизація і діджиталізація управління стратегічним розвитком;
  • оцінка виконання стратегії та управління після ухвалення стратегії;
  • впровадження стратегії і роль проєктного офісу;
  • приклади успішних трансформацій центрального банку/регулятора фінансового сектору;
  • людські ресурси та комунікація під час трансформації центрального банку/регулятора фінансового сектору
  • стратегія кібербезпеки: зменшення ризиків і ствердження стійкості систем.

Учасники: представники центральних банків, регуляторів фінансового ринку інших країн та міжнародні експерти.

Історія заходу:

У 2019 році Національний банк розпочав збирати міжнародних експертів для обговорення та обміну досвіду щодо викликів, з якими центральні банки стикаються у процесі побудови ефективного стратегічного планування та розвитку. У першому Круглому столі взяли участь представники центральних банків Вірменії, Італії, Литви, Молдови, Непалу, Німеччини, Португалії, Туреччини, Тунісу, Франції. Основними питаннями під час заходу були: підготовка стратегії, моніторинг виконання стратегії, впровадження стратегії та майбутнє стратегічного планування.

У 2020 році 25 представників центральних банків та регуляторів фінансових ринків Бельгії, Вірменії, Іспанії, Італії, Кіпру, Литви, Люксембургу, Молдови, Німеччини, Республіки Північна Македонія, Польщі, Словаччини, Тунісу, Угорщини, Швеції взяли участь у другому Круглому столі.  Учасники Круглого столу презентували в режимі онлайн власні стратегії, внутрішні організаційні процеси, ключові цілі та пріоритетні напрями роботи, а також показники ефективності та вже досягнуті результати роботи.

У 2021 році ми продовжуємо започатковану традицію проведення Щорічного Круглого столу «Стратегічний розвиток та управління змінами» та плануємо обговорити практичні аспекти стратегічного розвитку та застосування інструментів проєктного та процесного управління задля досягнення стратегічних цілей.

Докладніше
Дата: 07.10.2021 – 08.10.2021
Місце: Онлайн
Організатор: Національний банк України