Перейти до вмісту
Анонс: відкритий дослідницький семінар на тему блокчейну та майнінгу

Анонс: відкритий дослідницький семінар на тему блокчейну та майнінгу

28 березня 2019 року у Національному банку України відбудеться традиційний відкритий дослідницький семінар, під час якого професор Університету Піттсбурга та Почесний президент Київської школи економіки (KSE) Тимофій Милованов розповість про функціонування технології блокчейн та перспективи майнінгу.

Впродовж семінару пан Милованов презентує дослідження, проведене у співавторстві з професором Ракешем Вохрою з Університету Пенсильванії. Дослідження пояснює поведінку майнерів в умовах конкуренції. Модель блокчейну, запропонована авторами, показує як зміниться суспільний добробут, якщо премія за майнінг або початкові витрати на майнінг будуть високими. На основі отриманих результатів, спікер також розгляне регуляторні питання, пов’язані з майнінгом і технологією блокчейн.

Тема семінару є надзвичайно важливою для подальшого розвитку високотехнологічного фінансового ринку в Україні, адже попри активну дискусію про перспективи блокчейну, чіткої регуляторної бази для цих передових технологій наразі не існує.

Тимофій Милованов є заступником Голови Ради Національного банку, Почесним президентом KSE і професором в Університеті Піттсбурга. Пан Милованов отримав ступінь PhD в Університеті Вісконсин-Медісон. Його дослідження в галузі теорії ігор, теорії контрактів та інституційного дизайну були опубліковані в провідних міжнародних наукових журналах, таких як Review of Economic Studies та Journal of Economic Theory. Пан Милованов також є співзасновником VoxUkraine, незалежної групи українських та зарубіжних економістів, які вивчають і оцінюють політичні та економічні процеси в Україні.

Ознайомитися з дослідженнями можна за посиланням.

Робочою мовою семінару є англійська.

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. Інститутська 9, центральний вхід, к. 306.

Початок семінару о 15.30. Реєстрація учасників триватиме з 15:15 до 15:25. З собою необхідно мати документи, що посвідчують особу.

Для участі у семінарі потрібно подати заявку на електронну адресу: [email protected] до 14:00 27 березня 2019 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, e-mail). Враховуючи обмежену кількість місць, Національний банк залишає за собою право розгляду заявок та ухвалення рішень щодо участі в семінарі щодо кожного з заявників. Результати буде повідомлено електронною поштою особисто до кінця дня 27 березня 2019 року.

Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, НБУ та інших центральних банків, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі.

З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронну адресу [email protected].

З матеріалами відкритих наукових семінарів можна за посиланням.

Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини