Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту

Чотири компанії виключені з реєстрів фінустанов та лізингодавців, а одна компанія поповнила небанківський ринок

Національний банк України виключив три компанії з Державного реєстру фінансових установ та одну компанію з Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги, на підставі поданих ними заяв.

Йдеться про такі компанії: ПТ "ПП "ІМЕКС ГРУПП" І КОМПАНІЯ "ЛОМБАРД ТРАСТ" (ЄДРПОУ 36374177), ПТ "ЛОМБАРД "ДОРАДО" СІЛІН А.С. І К" (ЄДРПОУ 31198116), ТОВ "СОЛТЕКС КАПІТАЛ" (ЄДРПОУ 42443117), а також ТОВ "ОКСІ ЛІЗИНГ" (ЄДРПОУ 38853158).

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 5 березня 2021 року.

ПТ "ЛОМБАРД "ДОРАДО" СІЛІН А.С. І К" мало одну ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі й на умовах фінансового кредиту. Ліцензія була анульована на цьому ж засіданні Комітету. Ломбард не подавав свою звітність до Національного банку.

ТОВ "СОЛТЕКС КАПІТАЛ" мало одну ліцензію на надання послуг з факторингу. Ліцензія була анульована на цьому ж засіданні Комітету. Активи компанії становили 827 млн грн або 0,4% від загального обсягу ринку фінкомпаній станом на 1 жовтня 2020 року.

ПТ “ПП "ІМЕКС ГРУПП" І КОМПАНІЯ "ЛОМБАРД ТРАСТ" мало одну ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі й на умовах фінансового кредиту. Ліцензія була анульована 5 лютого 2021 року. Активи ломбарду становили 1,34 млн грн або 0,03% від загального обсягу ринку ломбардів станом на 1 жовтня 2020 року.

ТОВ "ОКСІ ЛІЗИНГ" не мало ліцензії на надання послуг з фінансового лізингу.

Крім того, Національний банк уніс до Державного реєстру фінансових установ одного нового учасника ринку – ТОВ "ФК "КРАМ’Є" (ЄДРПОУ 44094234). Водночас установа отримала три ліцензії – на надання послуг з факторингу, на надання послуг з фінансового лізингу, на надання коштів у позику, в тому числі й на умовах фінансового кредиту.

Також, на цьому ж засіданні Національний банк ухвалив рішення видати ТОВ "САНДОРА" (ЄДРПОУ 22430008) ліцензію на надання послуг з фінансового лізингу. Компанія була внесена до Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги, 2 жовтня 2020 року.

Перевірити чинні ліцензії фінансової установи можна на сайті Національного банку.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини