Звичайна версія сайту

Директором Департаменту монетарної політики та економічного аналізу став Володимир Лепушинський

За результатами відкритого відбору на вакантну посаду директора Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку з 9 грудня цього року призначено Володимира Лепушинського. До обов’язків новопризначеного директора Департаменту належать:

  • аналіз основних макроекономічних процесів та показників грошово-кредитного ринку, реального, фіскального, зовнішнього секторів та міжнародної економіки;
  • проведення оцінки впливу монетарної та економічної політики на розвиток макроекономічних процесів;
  • забезпечення підготовки макроекономічного прогнозу за основними секторами за різними сценаріями, розробка та супровід системи прогнозних моделей;
  • забезпечення розробки рекомендацій щодо проведення монетарної політики;
  • забезпечення організації та координації дослідницьких робіт у Національному банку;
  • забезпечення публікації "Вісника НБУ" та робочих матеріалів НБУ.

"Макроекономічний аналіз, прогнозування та формулювання монетарної політики – це ключові функції Національного банку, належне виконання яких забезпечить країні стабільно низьку інфляцію, а разом із нею – і стійке економічне зростання. Рішення з монетарної політики вимагають стратегічного мислення, системного підходу та якісної аналітики. Я впевнений, що Володимир Лепушинський здатен забезпечити посилення аналітичної підтримки ухвалення монетарних рішень та ролі НБУ як центру економічної експертизи", – прокоментував призначення заступник Голови Національного банку Дмитро Сологуб.

Довідково

Володимир Лепушинський працює в Національному банку з жовтня 2004 року. Свою кар’єру  розпочав на посаді економіста, відповідального за прогнозування показників грошово-кредитного ринку. У 2008-2014 роках працював на посадах начальника відділу, заступника начальника управління, начальника управління Департаменту монетарної політики та Генерального департаменту грошово-кредитної політики. У серпні 2015 року був призначений на посаду заступника директора Департаменту монетарної політики та економічного аналізу.

Отримав ступінь магістра фінансів в Київському національному економічному університеті (2004). У 2010 році захистив дисертацію і отримав ступінь кандидата економічних наук в Українській академії банківської справи Національного банку України.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини

Поділитись