Звичайна версія сайту
Директором Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку став Андрій Поддєрьогін

Директором Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку став Андрій Поддєрьогін

За результатами відкритого відбору на вакантну посаду директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України з 28 грудня цього року призначений Андрій Поддєрьогін.

До сфери повноважень новопризначеного директора належатиме:

  • визначення політики регулятора у сфері регулювання діяльності платіжних систем та систем розрахунків і безготівкових розрахунків;
  • розвиток НПС "ПРОСТІР" та системи віддаленої ідентифікації BankID НБУ;
  • здійснення нагляду (оверсайту) за платіжними системами з урахуванням міжнародних стандартів;
  • методологічне забезпечення питань регулювання розрахунків, створення і діяльності платіжних систем в Україні;
  • сприяння розвитку інноваційних платіжних інструментів та сервісів та популяризація безготівкових розрахунків.

Департамент платіжних систем та інноваційного розвитку входить до блоку "Платіжні системи та грошовий обіг", керівництво яким за вертикаллю підпорядкування здійснює заступник Голови Національного банку Олексій Шабан.

За словами Олексія Шабана, головними завданнями для Андрія Поддєрьогіна на новій посаді стануть створення умов для впровадження в Україні відкритого банкінгу та перехід національних платіжних систем на сучасні стандарти.

"Ми маємо масштабні плани із трансформації платіжного ринку. Ми прагнемо сприяти здоровій конкуренції, щоб споживачі могли отримувати зручні та якісні платіжні послуги. Упевнений, що Андрій Поддєрьогін допоможе нам реалізувати довгоочікувані зміни та зробити платіжний ринок ще більш клієнтоорієнтованим і сфокусованим на цифрових рішеннях. Адже він має великий досвід роботи з платіжними системами та добре знайомий зі специфікою роботи ринку, а також гарно розуміє потреби споживачів, які безпосередньо користуються платіжними інструментами", – зазначив заступник Голови Національного банку.

Довідково

Андрій Поддєрьогін майже 30 років працює в українському банківському секторі та досконально знає платіжний ринок.

Уся його професійна діяльність тісно пов’язана із розвитком безготівкових розрахунків, платіжних систем і карткових продуктів у низці великих банків України – АТ "Сбербанк" (2009 – 2020), ПАТ "Промінвестбанк" (1996 – 2009), АБ "ІНКО" (1991 – 1996).

Він також займався громадською діяльністю та з 2000 року брав активну участь у роботі Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем ЄМА, зокрема з 2010 року був заступником голови Ради цієї асоціації.

У 1992 році Андрій Поддєрьогін закінчив Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана (фінансово-економічний факультет, спеціальність фінанси і кредит). Також він навчався у Школі менеджменту при Шеффілдському університеті (Великобританія).

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини