Звичайна версія сайту
До двох страховиків застосовані заходи впливу за порушення нормативів

До двох страховиків застосовані заходи впливу за порушення нормативів

Національний банк України застосував до двох страховиків – ТДВ «СК «ЕКТА» (ЄДРПОУ 42509958) та ПрАТ «Українська страхова компанія» (ЄДРПОУ 20346864​) – заходи впливу за порушення нормативу платоспроможності та достатності капіталу.

Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 16 липня.

Національний банк зобов’язав ТДВ «СК «ЕКТА» вжити заходів для усунення порушення у строк до 30 серпня 2021 року. Порушення обов’язкових фінансових нормативів встановлене за результатами аналізу звітності компанії за І квартал 2021 року з урахуванням інформації про неналежне підтвердження вартості прийнятних активів.

ПрАТ «Українська страхова компанія» тимчасово зупинені ліцензії на провадження страхової діяльності та зобов’язано вжити заходів для усунення порушення до 31 грудня 2021 року.

Компанія зареєстрована на тимчасово непідконтрольній Україні території (м. Донецьк), але виконує обов’язок щодо звітування до Національного банку. Також страховик самостійно запропонував регулятору розглянути питання про тимчасову зупинку ліцензій до моменту відновлення фінансового стану та дотримання нормативу платоспроможності та достатності капіталу, порушення якого триває довгий час.

Рішення про застосування заходів впливу набувають чинності 17 липня 2021 року.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини