Звичайна версія сайту
Голова НБУ обговорив із послом Німеччини в Україні подальшу політику центробанку та пріоритети роботи

Голова НБУ обговорив із послом Німеччини в Україні подальшу політику центробанку та пріоритети роботи

Голова Національного банку України Кирило Шевченко провів першу зустріч із послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен. Учасники обговорили важливість для країни незалежного центрального банку, продовження співпраці України з міжнародними партнерами, зокрема з МВФ, поліпшення корпоративного управління в державних банках, а також розширення співробітництва між Німеччиною та Україною.

"Наші перші враження від роботи Національного банку України під вашим головуванням є гарними. Дуже важливо, що ви продовжуєте послідовну політику центробанку та відстоюєте його незалежність. Адже незалежність центрального банку важлива для економіки, для громадян та для країни загалом", – наголосила посол Німеччини в Україні.

"Перший місяць роботи, думаю, чітко продемонстрував, що Національний банк залишається послідовним у своїй політиці. Наприкінці липня ми залишили облікову ставку незмінною на рівні 6%. НБУ й надалі дотримуватиметься режимів таргетування інфляції та гнучкого курсу", – зазначив Голова Національного банку.

Також Кирило Шевченко наголосив, що серед пріоритетів НБУ – розбудова корпоративного управління в державних банках.

"Я переконаний: якщо банк має надійну систему корпоративного управління, це добре позначається на якості активів та його прибутковості. Тому ми проводимо зустрічі з наглядовими радами державних банків, обговорюємо поліпшення корпоративного управління та вирішення проблеми "поганих" кредитів. У нас багато спільної роботи попереду", – наголосив Голова НБУ.

Крім цього, Кирило Шевченко та Анка Фельдгузен обговорили посилення співпраці між Німеччиною та Україною, зокрема обмін досвідом у забезпеченні сталого розвитку держави та "зеленого" банкінгу.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини