Звичайна версія сайту
Голова НБУ обговорив корпоративне управління у держбанках та співпрацю з міжнародними партнерами з Тимчасовою повіреною у справах США в Україні

Голова НБУ обговорив корпоративне управління у держбанках та співпрацю з міжнародними партнерами з Тимчасовою повіреною у справах США в Україні

Голова Національного банку України Кирило Шевченко провів зустріч з Тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Учасники обговорили реформу корпоративного управління у державних банках, продовження співпраці України з міжнародними партнерами, зокрема МВФ, а також посилення двостороннього співробітництва між Україною та США.

"Місяць тому ми мали з вами першу зустріч у форматі Великої сімки. Раді почути, що ви плануєте продовжувати послідовну політику Національного банку. Нас дуже тішить, що ми з вами "в одному човні" у питанні реформи корпоративного управління у державних банках, яку ви плануєте продовжувати і посилювати. І, звісно, ми раді, що ви готові вирішувати такі виклики як зниження частки поганих кредитів у державних банках", –  наголосила Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін.

Кирило Шевченко зазначив, що посилення корпоративного управління та зниження частки поганих кредитів у державних банках справді є пріоритетними для Національного банку.

"Минулого тижня я розпочав зустрічі з наглядовими радами державних банків, на яких підтвердив підтримку Національним банком корпоративного управління. У цьому питанні працює універсальне правило: чим краще вибудувана система корпоративного управління, тим кращі показники має фінансова установа. Також нам необхідно вирішити питання роботи державних банків з поганими кредитами. Питання болюче, ми будемо продовжуємо спільну роботу з банками заради його вирішення", – зазначив Голова НБУ.

Кирило Шевченко та Крістіна Квін обговорили продовження співпраці України з міжнародними партнерами, зокрема Міжнародним валютним фондом. Голова НБУ зазначив, що центробанк виконав усі зобов’язання у сфері його відповідальності у межах програми співпраці.

Також вони обговорили посилення співпраці між Україною та США, зокрема у сфері кібербезпеки.

Крім цього, Кирило Шевченко розповів про плани Національного банку у просуванні сталого розвитку держави та «зеленого» банкінгу в Україні. Так, НБУ планує приєднатися до мережі центральних банків та наглядових органів для екологізації фінансової системи (Network for Greening the Financial System) та мережі сталого банкінгу (Sustainable Banking Network).

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини