Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту

Кредити Дельта Банку із забезпеченням у вигляді діючих олійножирових комбінатів в Одеській області виставлено на торги

24 вересня 2019 року відбудеться аукціон за "голландською моделлю" з продажу пулу активів АТ "Дельта Банк", до якого увійшли майнові права за низкою кредитних договорів, забезпеченням за якими є працюючі потужності олійножирових комбінатів в Одеській області та інфраструктура у порту м. Чорноморськ.

Початкова ціна реалізації активів відповідає розміру заборгованості позичальників і загалом становить 5 млрд грн, з яких заборгованість за кредитними договорами ПАТ "Іллічівський олійножировий комбінат", ПАТ "Одеський олійножировий комбінат" та ТОВ "ВКФ "Олір" ЛТД", майнові права за якими заставлені АТ "Дельта Банк" Національному банку, становить 2 млрд грн.

У забезпеченні за кредитами – об’єкти з переробки сільськогосподарської продукції, зокрема:

  • 39 тис. м² промислової нерухомості (олійножировий комбінат з обладнанням) та земельна ділянка (площа 8,6 га) в м. Чорноморськ Одеської області;
  • діючий олійножиркомбінат, загальною площею 31 тис. м², з обладнанням з виробництва маргарину, кулінарних та кондитерських жирів, соняшникової олії та майонезу, розташований в м. Одеса на земельній ділянці площею 5,34 га.

Організатором аукціону є міжнародна компанія по роботі з проблемними активами DebtХ.

Кошти, отримані від продажу майнових прав за заставленими Національному банку кредитними договорами, будуть спрямовані на погашення заборгованості АТ "Дельта Банк" за наданими кредитами рефінансування.

Довідково

Умови реалізації майна, переданого банками, в яких розпочато процедуру ліквідації, в забезпечення Національному банку, затверджує Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Зі свого боку Національний банк як забезпечений кредитор погоджує реалізацію таких активів.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини