Звичайна версія сайту
Начальником Управління фінансових та операційних ризиків Національного банку призначений Сергій Демиденко

Начальником Управління фінансових та операційних ризиків Національного банку призначений Сергій Демиденко

За результатами відкритого конкурсного відбору на вакантну посаду начальника Управління фінансових та операційних ризиків Національного банку України з 9 листопада цього року призначено Сергія Демиденка.

До його сфери компетенції, зокрема, належатиме:

  • організація системи управління ризиками в НБУ, розроблення та вдосконалення політики, методів і процедур управління ризиками НБУ;
  • забезпечення управління фінансовими та операційними ризиками;
  • організація системи внутрішнього контролю НБУ та моніторинг її ефективності;
  • організація та координація впровадження системи безперервності діяльності НБУ.

"Я вдячний за високу оцінку моєї роботи та наданий кредит довіри. Упевнений, що розвиток та посилення ефективності управління фінансовими та операційними ризиками сприятиме зміцненню інституційної спроможності Національного банку, зі свого боку докладатиму для цього максимум зусиль",  – прокоментував Сергій Демиденко.

Управління фінансових та операційних ризиків входить до блоку "Пруденційний нагляд і загальні питання", що підпорядковується Голові Національного банку Кирилу Шевченку за вертикаллю підпорядкування.

Довідково

Сергій Демиденко з вересня 2020 року виконував обов’язки начальника Управління фінансових та операційних ризиків Національного банку.

Загалом він працює в Національному банку з 2017 року, із грудня 2019 року – заступником начальника Управління фінансових та операційних ризиків.

До роботи в Національному банку він упродовж дев’яти років працював у ПАТ "Укрсоцбанк", зокрема очолював управління ринкових ризиків цього банку (2015 – 2017 роки).

У 2008 році Сергій Демиденко закінчив Інститут прикладного системного аналізу Національного технічного університету України "КПІ" (спеціальність "Комп‘ютерна фінансова інженерія"), у 2013 році – Український інститут розвитку фондового ринку Київського національного економічного університету (спеціальність "Фінансовий ринок").

 

Теги
Поділитись
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини