Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Національний банк дозволив здійснювати низку страхових виплат за кордоном

Національний банк дозволив здійснювати низку страхових виплат за кордоном

Національний банк України розширив перелік виключень із заборони на транскордонні перекази для учасників страхового ринку.

Так, з 22 квітня 2022 року учасникам страхового ринку дозволено купувати іноземну валюту з метою перерахування коштів у валюті за такими видами страхування:

  • медичне страхування за кордоном (операції зі здійснення страхової виплати за договорами страхування осіб, що виїжджають за кордон, на рахунки асистуючих компаній- нерезидентів);
  • "Зелена картка" (операції Моторного (транспортного) страхового бюро України з оплати страхових платежів за договорами перестрахування та страхових виплат постраждалим чи вимог до компенсації таких виплат за договорами міжнародного страхування "Зелена картка").

Наведені зміни та низка інших уточнюючих змін унесені постановою Правління Національного банку України від 22 квітня 2022 року № 81 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 24 лютого 2022 року № 18". Документ набирає чинності з 22 квітня 2022 року.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини