Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Національний банк погодив кандидатури на посади голів правління АБ "Укргазбанк" та АТ "ОТП Банк"

Національний банк погодив кандидатури на посади голів правління АБ "Укргазбанк" та АТ "ОТП Банк"

Національний банк України 12 листопада 2020 року погодив кандидатуру Андрія Кравця на посаду голови правління Укргазбанку та кандидатуру Володимира Мудрого на посаду голови правління ОТП Банку. 

Погодження відбулося за результатами розгляду пакетів документів та співбесід, проведених Правлінням Національного банку.

2 листопада 2020 року наглядова рада Укргазбанку ухвалила рішення про обрання Андрія Кравця на посаду голови правління строком на п’ять років із дати його вступу на посаду після погодження Національним банком. Андрій Кравець з квітня 2015 року обіймав посаду першого заступника голови правління Укргазбанку, а з липня 2020 року виконує обов’язки голови правління Укргазбанку.

У жовтні 2020 року наглядовою радою ОТП Банку було вирішено обрати Володимира Мудрого на посаду голови правління банку. Володимир Мудрий більше восьми років обіймав посаду члена правління в ОТП Банку. 

Довідково

Строк повноважень голови правління становить п’ять років. Голова правління вступає на посаду після надання письмової згоди на це Національним банком України.

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини