Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту

Національний банк врегулював окремі питання щодо проведення інспекційних перевірок банків та інших об’єктів нагляду

Національний банк уточнив порядок опрацювання наданих об’єктом перевірки заперечень і пояснень за результатами проведення інспекційної перевірки.

Так, керівник інспекційної групи розглядає отриману від об’єкта перевірки інформацію та інформує об’єкт перевірки про результати такого розгляду. Крім того, на етапі підготовки звіту про інспекційну перевірку за пропозицією керівника інспекційної групи або за письмовим клопотанням об’єкта перевірки може бути проведена зустріч (або нарада в режимі відеоконференції) для обговорення результатів розгляду наданих об’єктом перевірки заперечень і пояснень.

До обговорення можуть бути залучені працівники інших структурних підрозділів Національного банку, до компетенції яких належать питання, що розглядаються.

Окрім того, Національний банк унормував основні питання організації інспекційних перевірок в рамках нагляду на консолідованій основі та особливості оформлення результатів таких перевірок.

Зазначені зміни внесені до Положення про організацію та проведення інспекційних перевірок постановою Правління Національного банку від 15 лютого 2021 року № 20, яка набирає чинності з 18 лютого 2021 року.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини