Звичайна версія сайту
Національний банк закликав європейських регуляторів підтримати вихід міжнародних страхових груп із ринків  рф та рб

Національний банк закликав європейських регуляторів підтримати вихід міжнародних страхових груп із ринків рф та рб

Національний банк України закликав регуляторів небанківського фінансового ринку Австрії, Болгарії та Латвії підтримати вихід міжнародних страхових та інших небанківських фінансових груп із ринків рф та рб.

Це, з одного боку, зменшить репутаційні ризики для українських страховиків та інших фінансових установ – членів міжнародних страхових та фінансових груп, а з іншого – стане ще одним вагомим кроком до міжнародної ізоляції країн-агресорів.

"Ізоляція рф та рб від світового ринку страхування та ринку інших небанківських фінансових послуг – важлива складова нашої перемоги. Будь-яка співпраця з цими країнами означає фінансування військових злочинів та терористичних актів проти мирного населення. Закликаємо регуляторів, учасників світового ринку страхування та ринку інших небанківських фінансових ринків розірвати усі контакти з країнами-агресорами та допомогти Україні в її прагненні до миру та свободи", – прокоментував Голова Національного банку Кирило Шевченко.

Нагадаємо, Національний банк звернувся до міжнародних небанківських фінансових груп (Euroins Insurance Group, Eleving Group, UNIQA Insurance Group AG, Vienna Insurance Group), які працюють у тому числі і в Україні, припинити діяльність на території російської федерації та республіки білорусь.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини