Звичайна версія сайту

Небанківські фінансові установи отримають нові можливості

Національний банк України має намір дозволити небанківським фінансовим установам передавати один одному свої повноваження щодо здійснення операцій з приймання готівки, уклавши між собою відповідний договір.

Йдеться про небанківські фінансові установи, які мають ліцензію Національного банку на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків і є платіжними організаціями та/або учасниками платіжної системи.

Таке нововведення до порядку здійснення операцій із приймання готівки в гривнях для подальшого її переказу дасть можливість компаніям розширити сферу бізнес-діяльності, а споживачам – обирати зручні для них пункти обслуговування.

Відповідну норму містить проєкт постанови Правління Національного банку України "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 12 лютого 2013 року № 42", що пропонується для громадського обговорення.

Аналіз регуляторного впливу цього Проєкту додається.

Зауваження та пропозиції до Проєкту приймаються до 26 червня 2020 року на поштову та електронні адреси Національного банку України.

Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Департамент платіжних систем та інноваційного розвитку.

Електронна адреса: nbu@bank.gov.ua.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини