Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Нові правила надсилання електронних документів до Національного банку України

Нові правила надсилання електронних документів до Національного банку України

Національний банк України посилив вимоги до електронних документів, які надсилаються на електронну поштову скриньку [email protected].

Відтепер фінансові установи, інші підприємства, установи, організації повинні надсилати до Національного банку України лише оригінали електронних документів, підписані кваліфікованим електронним підписом, або скановані електронні копії документів, засвідчені кваліфікованим електронним підписом (або електронною печаткою).

Такі зміни покликані захистити інтереси підприємств, установ та організацій, які звертаються до Національного банку України. Крім того, нові правила надсилання документів відповідають вимогам чинного законодавства України.

Водночас звернення громадян та запити на інформацію, які надсилаються на електронну поштову скриньку, опрацьовуватимуться з урахуванням вимог Законів України “Про звернення громадян”, “Про доступ до публічної інформації” та розпорядчих актів Національного банку України. Для звернень громадян та запитів на інформацію кваліфікований електронний підпис не є обов’язковим.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини