Звичайна версія сайту
Олег Чурій продовжує перебувати на посаді заступника Голови НБУ

Олег Чурій продовжує перебувати на посаді заступника Голови НБУ

Сьогодні, 10 липня 2020 року, збігає термін повноважень Олега Чурія на посаді заступника Голови Національного банку.

Олег Чурій обіймає цю посаду з 1 червня 2015 року. Як заступник Голови НБУ він відповідає за роботу блоку «Ринкові операції», до якого входять Департамент відкритих ринків, Департамент супроводження кредитів, Управління депозитарної діяльності Національного банку України, Відділ корпоративних прав.

Відповідно до статті 20 Закону України “Про Національний банк України”  заступник Голови НБУ, строк повноважень якого закінчився, перебуває на посаді до вступу на посаду новопризначеного заступника Голови. Відповідно Олег Чурій продовжить перебувати на цій посаді до призначення та вступу на посаду новопризначеного заступника Голови – куратора блоку «Ринкові операції».

Зокрема, Олег Чурій продовжить і далі повноцінно виконувати усі покладені на заступника Голови повноваження, у тому числі брати участь у засіданнях Правління Національного банку та ухваленні рішень, засіданнях комітетів з монетарної політики, фінансової стабільності, з управління активами і пасивами, а також кредитного комітету.

Як і раніше, Олег Чурій підписуватиме (затверджуватиме, укладатиме, погоджуватиме) як заступник Голови Національного банку всі необхідні для виконання своїх функцій документи, зокрема:

  • генеральні договори про проведення операцій із купівлі-продажу, обміну іноземної валюти на умовах «своп»;
  • рамкові договори з банками-контрагентами;
  • листи банкам з питань, пов’язаних із проведенням операцій своп процентної ставки;
  • листи-підтвердження залишків на кореспондентських рахунках Національного банку в іноземній валюті та інші.
Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини