Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Оновлено Положення про організацію та проведення інспекційних перевірок банківських установ

Оновлено Положення про організацію та проведення інспекційних перевірок банківських установ

Національний банк оновив Положення про організацію та проведення інспекційних перевірок банківських установ.

Оновлення ґрунтуються на потребі досягнення стратегічної цілі "Розвиток інновацій фінансового сектору" Стратегії Національного банку України до 2025 року.

Відповідні зміни передбачають оформлення процесів інспекційної перевірки в електронній формі. Відтепер всі документи під час інспекційної перевірки, у тому числі довідка про перевірку та звіт про інспекційну перевірку, можуть складатися у формі електронного документа (не обмежуючись паперовою формою).

Крім того, доповнено підстави для проведення позапланової перевірки з метою врахування удосконалених підходів Національного банку до організації та оцінки якості корпоративного управління, системи внутрішнього контролю, а також приведення у відповідність до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку.

Зазначені зміни затверджені постановою Правління Національного банку від 07 грудня 2022 року № 240 "Про затвердження Змін до Положення про організацію та проведення інспекційних перевірок", яка набирає чинності 09 грудня 2022 року.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини