Звичайна версія сайту
Про результати аукціону із продажу пам’ятних монет України "Видубицький Свято-Михайлівський монастир"

Про результати аукціону із продажу пам’ятних монет України "Видубицький Свято-Михайлівський монастир"

Національний банк реалізував 37 срібних монет на загальну суму понад 54 тисячі гривень та усі виставлені для продажу монети із нейзильберу на загальну суму понад 90 тисяч гривень. Такі результати першого динамічного аукціону зі збільшенням стартової ціни із продажу пам’ятних монет України “Видубицький Свято-Михайлівський монастир” (далі – аукціон).

Аукціон пройшов 11 червня 2020 року на майданчику Універсальної товарної біржі "Контрактовий дім УМВБ".

Для проведення аукціону Національний банк України запропонував пам’ятні монети “Видубицький Свято-Михайлівський монастир”:

  • зі срібла номіналом 10 гривень – 170 штук (10 лотів по 10 монет у кожному лоті, 10 лотів по 5 монет у кожному лоті, 10 лотів по 2 монети у кожному лоті),
  • із нейзильберу номіналом 5 гривень – 1 600  штук (10 лотів по 100 монет у кожному лоті, 10 лотів по 50 монет у кожному лоті, 10 лотів по 10 монет у кожному лоті).

Детальні результати аукціону будуть оприлюднені на офіційному сайті Універсальної товарної біржі “Контрактовий дім УМВБ”.

Про проведення наступних аукціонів Національний банк та Універсальна товарна біржа “Контрактовий дім УМВБ” завчасно повідомлятимуть на своїх офіційних сайтах.

Довідково

Національний банк започаткував пілотний проєкт з проведення динамічних аукціонів із продажу пам’ятних монет України. Цей пілот тестуватиметься у межах застосування нових підходів до реалізації нумізматичної продукції Національного банку.

Суть пілоту полягає у тому, що на етапі випуску нумізматичної продукції в обіг Національний банк проводитиме електронні аукціони із реалізації саме нових випусків.

За результатами проведених торгів Національний банк формуватиме ціну на свою продукцію та здійснюватиме її розподіл через інші канали продажу (on-line, банки-дистриб’ютори тощо). Ціна, що сформується у результаті торгів, використовуватиметься для подальшої реалізації.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини