Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту

Про віднесення ПАТ "Кредитпромбанк" та ПАТ "ОМЕГА БАНК" до категорії неплатоспроможних

Ураховуючи вимоги статті 76 Закону України "Про банки і банківську діяльність", а також те, що перспектив відновлення діяльності зазначених банків немає, з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів Правління Національного банку України 02 березня 2015 року прийняло рішення про віднесення ПАТ "Кредитпромбанк" і ПАТ "ОМЕГА БАНК" до категорії неплатоспроможних (постанови Правління Національного банку № 151 та № 152 відпровідно).

ПАТ "Кредитпромбанк" та ПАТ "ОМЕГА БАНК" входять до складу банківської групи "Дельта", відповідальною особою якої є АТ "Дельта Банк".

У зв’язку з проведенням ПАТ "Кредитпромбанк" і ПАТ "ОМЕГА БАНК" ризикової діяльності, про що свідчило погіршення показників їх фінансового стану, у січні 2015 року зазначені банки було віднесено до категорії проблемних та призначено кураторів – службовців Національного банку України.

Після віднесення банків до категорії проблемних до Національного банку України не було надано переконливих пропозицій щодо фінансового оздоровлення цих банків, водночас показники діяльності продовжували погіршуватися. Так регулятивний капітал банків зазнав критичних втрат та досяг від’ємного значення. Також банки продовжували порушувати вимоги нормативно-правових актів Національного банку України.

Власником банків не було вжито заходів щодо надання фінансової підтримки банків з метою приведення їх діяльності у відповідність до вимог законодавства.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини