Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту

Рада Національного банку України затвердила кошторис адміністративних витрат на 2021 рік

12 листопада 2020 року відбулося засідання Ради Національного банку України (далі – Рада), на якому затверджено кошторис адміністративних витрат на 2021 рік, поданий Правлінням Національного банку України (далі – Правління).

Рада затвердила показники кошторису адміністративних витрат з урахуванням пропозицій, поданих Аудиторським комітетом Ради по оптимізації окремих витрат, які були погоджені з Правлінням під час детального обговорення.

Кошторис адміністративних витрат затверджено із дотриманням строку, визначеного підпунктом 4 статті 9 Закону України «Про Національний банк України» та на підставі визначених цим законом повноважень Ради.

Кошторис враховує потреби із забезпечення ефективного виконання Національним банком його функцій, а також необхідність організації віддаленої роботи його працівників в умовах пандемії COVID-19 та посилення безпеки інформаційних технологій.

З метою раціонального використання коштів, Рада надала Правлінню низку рекомендацій, спрямованих на забезпечення дієвих контролів, поліпшення соціального захисту працівників та пенсіонерів, підвищення ефективності управлінських рішень, в тому числі на організаційному рівні.

Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини