Звичайна версія сайту

Рада Національного банку затвердила звіт про виконання кошторису адміністративних витрат Національного банку України за 2019 рік

28 квітня цього року відбулося засідання Ради Національного банку України (далі – Рада), на якому було розглянуто та затверджено поданий Правлінням Національного банку України (далі – Правління) звіт про виконання кошторису адміністративних витрат Національного банку України за 2019 рік.

Керуючись статтею 9, Рада вказала Правлінню на наявні недоліки в організації кошторисного процесу, зокрема в частині відсутності ефективної взаємодії між структурними підрозділами та недостатній рівень обґрунтування витрат.

За результатами обговорення Рада рекомендувала Правлінню:

  • вжити заходів щодо вдосконалення діючих контролів за плануванням показників кошторису адміністративних витрат Національного банку України структурними підрозділами під час його планування;
  • здійснити аналіз ймовірних ризиків, пов’язаних з недовикористанням коштів окремих статей та проєктів, зокрема на безперервність діяльності Національного банку України.

Рада спільно з Правлінням ініціюватиме внесення змін до Закону України "Про Національний банк України" в частині управління капіталом Національного банку України.

Крім того, під час засідання Рада призначила Вадима Миронюка Директором Департаменту внутрішнього аудиту Національного банку України.

У засіданні брали участь члени Ради та Правління Національного банку України.

Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини

Поділитись