Звичайна версія сайту

Страховику надано дозвіл на припинення страхової діяльності

Національний банк України надав дозвіл ПРАТ “CК “КРОНА” (ЄДРПОУ 30726778) на припинення страхової діяльності.

Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 30 вересня 2022 року.

Відповідно до поданої ПРАТ “CК “КРОНА” звітності за перше півріччя 2022 року, страховий портфель компанії формувався за рахунок медичного страхування (74%) та страхування здоров’я на випадок хвороби (13%): обсяг страхових премій компанії ув зазначеному періоді становив 29 млн грн, страхові резерви – 10 млн грн; страховиком сплачено страхових відшкодувань у обсязі 7,9 млн грн.   Частка ринку компанії за страховими преміями становить 0,19%.

17 червня 2022 року загальні збори акціонерів ПРАТ “CК “КРОНА” вирішили припинити страхову діяльність без припинення страховика як юридичної особи та затвердити план припинення страхової діяльності.

У межах зазначеного плану ПРАТ “CК “КРОНА” повинно виконати всі свої зобов’язання, пов’язані зі страховою діяльністю.

Після завершення плану припинення страхової діяльності страховик зобов’язаний звернутися до Національного банку з клопотанням про анулювання (відкликання) останньої ліцензії (останніх ліцензій) на здійснення страхової діяльності.

Довідково

Процедура припинення страховиком діяльності з надання фінансових послуг, а також порядок та умови ухвалення рішення про надання Національним банком України дозволу на припинення страхової діяльності встановлена Положенням про ліцензування та реєстрацію надавачів фінансових послуг та умови провадження ними діяльності з надання фінансових послуг, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 24 грудня 2021 року № 153.

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини