Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Строк для обладнання небанківських пунктів обміну валют системами технологічного відеоконтролю продовжено

Строк для обладнання небанківських пунктів обміну валют системами технологічного відеоконтролю продовжено

Національний банк України продовжив строк для встановлення систем технологічного відеоконтролю у приміщеннях небанківських фінансових установ та операторів поштового зв’язку, які здійснюють торгівлю валютними цінностями, до 31 серпня 2022 року.

Нагадаємо,  відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 29 липня 2022 року № 165 "Про особливості регулювання та нагляду за здійсненням діяльності з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі в період дії воєнного стану та внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 березня 2022 року № 39" небанківські фінансові установи та оператори поштового зв’язку, які здійснюють торгівлю валютними цінностями, були зобов'язані з 03 серпня 2022 року здійснювати валютно-обмінні операції з обов'язковим застосуванням систем технологічного відеоконтролю за обслуговуванням клієнтів.

Зважаючи на умови воєнного стану та звернення учасників ринку, Національний банк продовжив цей строк до 31 серпня 2022 року.  

Такі зміни містить постанова Правління Національного банку України від 23 серпня 2022 року № 186 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 29 липня 2022 року № 165".

Постанова набирає чинності з 25 серпня 2022 року.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини