Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Усі активи НБУ, виставлені на продаж, – в одному розділі на офіційному сайті

Усі активи НБУ, виставлені на продаж, – в одному розділі на офіційному сайті

Національний банк створив окремий розділ на власному офіційному вебсайті, в якому зібрана вся актуальна інформація про активи НБУ, виставлені на продаж або заплановані для реалізації.

Головна мета розміщення такої інформації – забезпечення прозорого та повного доступу громадськості до ознайомлення з активами НБУ, які можна буде придбати на торгах.

Здебільшого йдеться про майно, набуте Національним банком у власність у рахунок погашення заборгованості банків, щодо яких триває процедура ліквідації, за раніше наданими їм кредитами рефінансування.

Також у розділі розміщена інформація щодо майна (активів), переданого в заставу / іпотеку Національному банку, реалізація якого здійснюється Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, органами Державної виконавчої служби або ліквідатором у процедурі банкрутства.

Крім переліку майна (активів), виставленого на продаж, можна дізнатися про його статус (власність, іпотека чи застава), опис (площа, адреса), орієнтовну початкову ціну продажу, а також ознайомитися з фотоматеріалами.

Інформація оновлюватиметься на регулярній основі.

"Продаж активів Національного банку відбувався і відбуватиметься в повній відповідності до вимог законодавства України. Ми дбаємо про максимальний рівень прозорості та ефективності цього процесу і прагнемо надати потенційним покупцям повний доступ до інформації щодо виставленого на продаж майна. Саме тому ми створили окремий розділ на сайті Національного банку, щоб потенційні покупці мали можливість ознайомитися з характеристиками об’єктів, які їх зацікавили. Зі свого боку це сприятиме забезпеченню  рівних умов для всіх учасників торгів", – наголосив керівник Управління роботи з проблемними активами Національного банку Павло Поляруш.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини