Звичайна версія сайту

Відновлюється реалізація нумізматичної продукції

Національний банк України з 25 травня 2020 року планує розпочати поступову реалізацію, у тому числі банкам-дистрибʼюторам, нумізматичної продукції, яка введена в обіг з травня цього року.

У звʼязку із цим банкам-дистрибʼюторам запропоновано розмістити на власних офіційних інтернет-сторінках інформацію щодо реалізації такої продукції.

Продаж нумізматичної продукції підрозділом Національного банку за адресою: м. Київ, Контрактова площа, 2а планується здійснювати за наступним графіком:

з 25 травня 2020 року

відновиться реалізація не виконаних станом на 18 березня 2020 року замовлень, здійснених через систему "оn-line замовлення" на сторінці офіційного інтернет-представництва НБУ:

  • на нумізматичну продукцію попередніх років випуску, реалізація здійснюватиметься упродовж 5 робочих днів,
  • на памʼятні монети із срібла та нейзильберу "Золочівський замок", реалізація здійснюватиметься упродовж 5 робочих днів.

У період з 25 травня до 01 червня 2020 року реалізація іншої нумізматичної продукції через каси підрозділу здійснюватися не буде (у тому числі іншої замовленої через систему "оn-line замовлення");

з 01 червня 2020 року

  • стартує реалізація не виконаних замовлень на набори "Монети України 2019 року", які були актуальні і не викуплені станом на 18 березня 2020 року. Продаж триватиме 28 календарних днів;

з 09 червня 2020 року

  • розпочнеться реалізація замовлених памʼятних монет "75 років перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років", яка триватиме 35 календарних днів;

з 15 червня 2020 року

  • здійснюватиметься реалізація замовлених памʼятних монет "1075 років з часу правління княгині Ольги", яка триватиме 35 календарних днів.

Звертаємо увагу, що підрозділ Національного банку (за адресою: м. Київ, Контрактова площа 2а) забезпечуватиме виконання виключно оn-line замовлень. Для придбання іншої нумізматичної продукції пропонуємо звертатися до банків-дистрибʼюторів: АТ "Державний ощадний банк України", ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК", АТ "АБ "Радабанк".

Реалізацію памʼятних монет із срібла та нейзильберу "Видубицький Свято-Михайлівський монастир" планується розпочати через проведення динамічних аукціонів на Універсальній товарній біржі "Контрактовий дім УМВБ" (інформація про це розміщена на офіційній інтернет-сторінці Національного банку України). Після проведених аукціонів, залишки цих монет будуть реалізовуватися через існуючі канали продажу (on-line замовлення, банки-дистриб’ютори тощо).

Про початок реалізації наборів памʼятних монет "Пектораль" буде повідомлено додатково.

Інформацію щодо реалізації іншої нумізматичної продукції Національний банк повідомлятиме додатково. Просимо стежити за повідомленнями на інформаційних ресурсах Національного банку України.

Довідково

Для здійснення обміну значних обсягів обігових монет, що вилучаються з готівкового обігу, зношених та значно зношених банкнот та монет національної валюти, в період дії обмежувальних заходів, пропонуємо звертатися для попереднього узгодженням за номерами: +380 44 23016 68, +380 44 230 17 52.

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини

Поділитись