Звичайна версія сайту

Заплановано другий динамічний аукціон із продажу пам’ятних монет "Володимир Перетц"

Національний банк України планує провести 24 вересня 2020 року другий динамічний аукціон зі зниженням стартової ціни з продажу пам’ятних монет номіналом 2 гривні "Володимир Перетц".

Для торгів буде запропоновано 1 600 штук пам’ятних монет "Володимир Перетц" (10 лотів по 100 монет у кожному лоті, 10 лотів по 50 монет у кожному лоті, 10 лотів по 10 монет у кожному лоті).

Електронний аукціон із продажу зазначених монет планується провести на Універсальній товарній біржі "Контрактовий дім УМВБ". Аукціон відбудеться в системі електронних торгів з можливістю віддаленого доступу. Умови участі в аукціоні будуть розміщені на офіційному сайті біржі.        

Національний банк запрошує усіх зацікавлених – об’єднання нумізматів, юридичних та фізичних осіб – взяти участь в електронному біржовому аукціоні.

Довідково

Національний банк у квітні 2020 року започаткував пілотний проєкт з проведення динамічних аукціонів із продажу пам’ятних монет України. Цей пілот впроваджено з метою опрацювання нових підходів до реалізації нумізматичної продукції Національного банку.

Суть пілоту полягає у тому, що на етапі випуску нумізматичної продукції в обіг Національний банк проводитиме серію електронних аукціонів із реалізації саме нових випусків.

За результатами проведених торгів, Національний банк формуватиме ціну на свою продукцію та здійснюватиме її розподіл через інші канали продажу (online, банки-дистриб’ютори тощо).

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини

Поділитись