Звичайна версія сайту
Затверджено новий перелік банків-дистриб’юторів та збільшено обсяги для реалізації ними пам’ятних монет та сувенірної продукції

Затверджено новий перелік банків-дистриб’юторів та збільшено обсяги для реалізації ними пам’ятних монет та сувенірної продукції

Національний банк ухвалив рішення про перегляд списку банків-дистриб’юторів і збільшення їм розмірів партій пам’ятних монет України та сувенірної продукції для продажу в умовах воєнного стану.

Банки-дистриб’ютори, які нині залишаються провідними каналами реалізації нумізматичної продукції Національного банку України, отримуватимуть до 70% від обсягів тиражів цієї продукції для її реалізації через власну мережу філій та відділень.

Відтепер нумізматичну продукцію можна придбати в таких банківських установах: 

  • АБ “УКРГАЗБАНК”;
  • АТ “АБ “РАДАБАНК”;
  • АТ “ТАСКОМБАНК”;
  • АТ КБ “ПриватБанк”.

Також із 01 липня 2022 року до ухвалення Національним банком окремого рішення припиняється приймання замовлень у режимі реального часу через офіційне Інтернет-представництво Національного банку. Таке рішення пов’язане з погіршенням логістичної інфраструктури в умовах воєнного стану та внаслідок цього неможливістю банками у цих умовах якісно здійснювати обслуговування клієнтів через сервіс “Онлайн-замовлення”, а також необхідністю першочергового забезпечення банками в умовах воєнного стану стабільної роботи банківської системи України з готівкою та безперебійного забезпечення економіки готівковими коштами.

Розмір партій нумізматичної продукції, що виділявся Національним банком для сервісу “Онлайн-замовлення”, додатково перерозподілено серед банків-дистриб’юторів, що забезпечуватимуть обслуговування клієнтів, які раніше здійснювали замовлення нумізматичної продукції на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України.

Виконання АТ “Ощадбанк” функцій офіційного дистриб’ютора з реалізації пам’ятних монет і сувенірної продукції Національного банку та обслуговування ним нових клієнтів через сервіс “Онлайн-замовлення” припиняється з 01 липня 2022 року за ініціативою АТ “Ощадбанк”.

Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини