Звичайна версія сайту
Монетарна політика: виклик НБУ університетам

Початок заходу: 18.11.2022 16:00

Кінець заходу: 18.11.2022 18:30

Інший захід

18 листопада 2022 року Національний банк України провів фінал Всеукраїнського студентського змагання "Монетарна політика: виклик НБУ університетам" (NBU University Challenge).

NBU University Challenge у 2022 році зібрав понад 100 учасників із 10 областей України та міста Києва. До змагання долучилася 24 команди студентів з 20 українських університетів. До 19 жовтня учасники готували конкурсні роботи з обґрунтованими пропозиціями щодо рівня облікової ставки центрального банку, офіційного курсу та валютних обмежень в умовах повномасштабної війни з урахуванням прогнозу макроекономічної ситуації в Україні та світі. 4 листопада було оголошено три найсильніші команди, які у фіналі чемпіонату, що відбувся 18 листопада, захищали власні монетарні рішення та змогли уявити себе на місці радників Правління Національного банку, роль якого виконувало журі. Під час фіналу оцінювалися розуміння основних концепцій макроекономіки та монетарної політики, якість макроекономічного аналізу, повнота відповідей на запитання журі, командна робота та навички презентацій.

Перемогу в NBU University Challenge 2022 та Кубок Голови Національного банку здобула команда Національного університету "Києво-Могилянська академія" під керівництвом наставника – кандидата економічних наук Олени Прімєрової. До складу команди увійшли студенти 1 і 2 курсу магістратури факультету економічних наук: Марія Томіліна (капітан), Катерина Лепеха, Анастасія Нестеренко, Олександра Орловська та Аліса Спаріш.

Дипломом ІІ ступеня нагороджено команду студентів 2 і 4 курсу факультету фінансів Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Наставник – Олег Макаров, аспірант. Члени команди: Феодосій Болдирєв (капітан), Ярослав Смаковський та Діана Козачук.

Диплом ІІІ ступеня отримала команда Київського національного університету ім. Тараса Шевченка під керівництвом наставниці – Наталії Версаль, доктора економічних наук та доцента. До команди увійшли студенти 3 і 4 курсу бакалаврату економічного факультету: Олександр Хитрий (капітан), Олександр Лялькін, Дарина Сидоренко, Ілона Рибак та Андрій Красних.