Звичайна версія сайту
Чурій Олег Євгенович

Чурій Олег Євгенович

Заступник Голови
Київ
Дата народження: 19 серпня 1970
Телефон.: +380 44 230 19 12
E-mail: nbu@bank.gov.ua
Статус: Працює
Дата вступу: 1 червня 2015
Сфера управління
Ринкові операції
Біографія
Заступник Голови Національного банку з червня 2015 року. До цього обіймав посаду директора Департаменту відкритих ринків Національного банку.
 
До сфери управління Олега Чурія належать питання здійснення операцій на відкритих ринках, валютного регулювання, а також діяльності Депозитарію Національного банку.
 
У фінансовій сфері України працює з 1993 року, з яких понад 18 років – на керівних посадах. Кар’єру розпочав в управлінні міжнародних розрахунків АБ «INKО». Займався операціями з цінними паперами у Всеукраїнському акціонерному банку «Ва-банк», Інвестиційній компанії «Співдружність», АКБ «БНП-Дрезднер Банк (Україна)». З 1999 до 2007 року – головний дилер казначейства, пізніше – начальник казначейства АКБ «Банк Австрія Кредитанштальт Україна» (у 2002 році змінено найменування на АКБ «ХФБ Банк Україна»). Наступні три роки – заступник начальника департаменту інвестиційного бізнесу, пізніше – начальник служби інвестиційного бізнесу АКІБ «Укрсиббанк». З 2010 до 2014 року – начальник управління операцій на ринку інструментів із фіксованою дохідністю ПАТ «ВТБ Банк».
 
Профільну економічну освіту Олег Чурій здобув у Вищій банківській школі Міжнародного центру ринкових відносин та підприємництва – Центру «Ринок» за спеціальністю «Фінанси та кредит». Має ступінь міжнародного сертифікованого аналітика CFA. Вільно володіє англійською мовою.
 
Олег Чурій народився у Києві у 1970 році, одружений, має двох синів.