Звичайна версія сайту
Холод Сергій Володимирович

Холод Сергій Володимирович

Заступник Голови
Київ
Дата народження: 27 жовтня 1965
Телефон.: +380 44 230 18 00
E-mail: nbu@bank.gov.ua
Статус: Працює
Дата вступу: 23 липня 2018
Сфера управління
Платіжні системи та грошовий обіг
Біографія
Заступник Голови Національного банку з 23 липня 2018 року.

До сфери управління Сергія Холода належить питання контролю за діяльністю блоку “Платіжні системи та грошовий обігˮ. Головне його завдання – забезпечення реалізації місії Національного банку шляхом розвитку, регулювання діяльності платіжних та розрахункових систем, управління системою готівкового обігу.

Уся професійна діяльність Сергія Холода пов’язана з роботою в українській банківській системі. Він має 27-річний успішний досвід роботи в банківській сфері, у тому числі багаторічний керівний досвід на посадах заступника голови та члена правління низки українських банків (Сведбанк, Таскомбанк, ВТБ Банк). Крім того, Сергій Холод очолював напрям розвитку інформаційних технологій в ІНДЕКС-БАНКУ (Креді Аґріколь Груп) та Райффайзенбанку Україна (з кінця 2006 року – ОТП Банк).
У 1991 – 2002 роках працював у Національному банку та був одним з керівників проекту зі створення і розвитку електронної пошти і телекомунікаційної мережі системи електронних платежів Національного банку. Розпочав діяльність у банківській системі з посади ІТ-спеціаліста у Промбудбанку (1991 рік).

Сергій Холод має дві вищі освіти – економічну (Київський державний економічний університет, спеціальність “Фінанси і кредитˮ, кваліфікація – економіст) та технічну (Київське вище військове авіаційне інженерне училище, спеціальність “Авіаційне радіоелектронне обладнанняˮ, кваліфікація – радіоінженер). Володіє англійською мовою.