Звичайна версія сайту

Катерину Рожкову призначено в.о. заступника Голови Національного банку

Згідно з наказом Національного банку України від 18 січня 2016 року Катерина Рожкова призначена на посаду виконуючого обов’язки заступника Голови Національного банку. На новій посаді Катерина Рожкова буде відповідати за роботу блоку пруденційного нагляду.

"Катерина Рожкова з 1998 року працювала в зарубіжних і вітчизняних банках, займала керівні посади. Вона має глибокі знання і розуміння банківського сектору. Ми переходимо до перезавантаження банківського сектору та очікуємо від блоку пруденційного нагляду рішучих дій для забезпечення прозорого, життєздатного та сильного банківського ринку, що стане підґрунтям для розвитку фінансової системи України. А Катерина за час роботи в Національному банку показала, що здатна на такі рішучі та професійні дії", - прокоментувала кадрову зміну Голова Національного банку Валерія Гонтарева.

З 10 червня 2015 року Катерина Рожкова обіймала посаду директора Департаменту банківського нагляду Національного банку України.

Раніше блок пруденційного нагляду очолював перший заступник Голови Національного банку України Олександр Писарук. Він залишив посаду 31 грудня 2015 року у зв’язку з поверненням до міжнародної діяльності.

10 грудня Національний банк повідомив про кадрові зміни у складі Правління регулятора та анонсував призначення Катерини Рожкової на посаду заступника Голови Національного банку. Проте це питання має бути вирішено Радою Національного банку, яка на даний момент не сформована. Таким чином до вирішення цього питання Радою, Катерина Рожкова буде обіймати посаду виконуючого обов’язки заступника Голови.

Довідково

У 1997 році Катерина Рожкова закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю "Фінанси і кредит – банківський менеджмент", здобувши кваліфікацію магістра ділового адміністрування, а у 2002 році – Міжнародний інститут менеджменту за спеціальністю "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності (МВА)", здобувши кваліфікацію спеціаліста з управління зовнішньоекономічною діяльністю.

Трудова діяльність Катерини Рожкової пов’язана з банківською системою України. Упродовж 1998 – 2005 років вона працювала в АППБ "Аваль", пройшовши шлях від економіста до директора фінансового департаменту. У 2006 – 2008 роках була заступником голови правління, членом правління, відповідальним працівником з фінансового моніторингу, радником голови правління ПАТ "ЕрстеБанк". Після цього півроку, до кінця 2009 року, вона очолювала Департамент безвиїзного банківського нагляду Національного банку України. У 2010 – 2013 роках – обіймала посаду заступника голови правління ПАТ "Фінбанк".

З 2013 року Катерина Рожкова працювала заступником голови правління ПАТ "Платинум Банк", а з 2014 року і до червня 2015 року – виконувала обов’язки голови правління цього банку.

Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини