Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту

18-19 травня пройшла Щорічна дослідницька конференція "Роль центрального банку в забезпеченні економічного розвитку"

18-19 травня у Києві відбулась Щорічна дослідницька конференція "Роль центрального банку в забезпеченні економічного розвитку" організована Національним банком України спільно з Національним банком Польщі за сприяння уряду Канади та Київської школи економіки.

У конференції взяли участь представники центральних банків світу, міжнародних організацій, а також провідні науковці зі всесвітньо відомих університетів. Загалом захід відвідало більше 400 людей, представники 18 країн. Учасники обговорили низку питань, що стосуються економічного розвитку країни та монетарної політики центральних банків. Зокрема, обговорювались теми ролі держави в забезпеченні економічного розвитку, викликів, що стоять перед пострадянською державою, а також повноважень центральних банків.

Ключовим спікером конференції став Джон Тейлор – професор Стенфордського університету, автор загальновідомого "правила Тейлора", яким користуються під час прийняття рішень з процентної ставки більшість центральних банків розвинутих країн та країн, що розвиваються. На другий день заходу він прочитав учасникам лекцію про важливість використання монетарної політики, заснованої на правилах.

Спікерами конференції також були Ерік Бергльоф з Інституту глобальних справ при Лондонській школі економіки та політичних наук (LSE), Жерар Ролан, професор з економіки та політичних наук Університету Каліфорнії, Берклі, Лоуренс Болл, професор економіки Університету Джонса Гопкінса (США), Франк Сметс, директор Економічного блоку Європейського центрального банку, Девід Арчер, голова підрозділу з дослідження діяльності центральних банків у Банку міжнародних розрахунків та інші відомі економісти і дослідники.

В рамках заходу відбувся також цикл освітніх заходів:

Інформація щодо конференції, програми та учасників розміщена за посиланнями.

Відео двох днів конференції: 

Фото заходу та презентації спікерів розміщені за посиланнями.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини