Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Чотири компанії поповнили ринок фінансових послуг та зареєстровано дві колекторські компанії

Чотири компанії поповнили ринок фінансових послуг та зареєстровано дві колекторські компанії

Національний банк України ухвалив рішення про внесення ТОВ "ФК "ВЕКТРА" (ЄДРПОУ 44105188), ТОВ "ФК "БРЕЙН КАПІТАЛ" (ЄДРПОУ 43646369), ТОВ "КРЕДО ГОЛД" (ЄДРПОУ 44227418) до Державного реєстру фінансових установ та ТОВ "АГРОТЕК-ІНВЕСТ" (ЄДРПОУ 36573198) – до Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати фінансові послуги. 

ТОВ "ФК “ВЕКТРА", ТОВ "ФК "БРЕЙН КАПІТАЛ" та ТОВ "КРЕДО ГОЛД" отримали по три ліцензії на надання фінансових послуг – на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, на надання послуг з фінансового лізингу та на надання послуг з факторингу.

ТОВ "АГРОТЕК-ІНВЕСТ" наразі ще не має ліцензії на надання послуг з фінансового лізингу.

Крім того, Національний банк продовжує реєструвати колекторські компанії.

Ще дві юридичні особи набули статусу колекторських компаній:

  • ТОВ "ВЕРДИКТ КОНСАЛТИНГ" (ЄДРПОУ 39311445); 
  • ТОВ "КОЛЕКТОРСЬКА КОМПАНІЯ "ВЕРДИКТ" (ЄДРПОУ 36698209).

На сьогодні Національним банком зареєстровано 49 колекторських компаній.

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 22 жовтня 2021 року.

Довідково

Перевірити чинні ліцензії можна на сторінках офіційного Інтернет-представництва Національного банку України: небанківської фінансової установи – за посиланням, юридичної особи-лізингодавця – за посиланням.

Інформацію про зареєстровані колекторські компанії розміщено на сторінках офіційного Інтернет-представництва Національного банку за посиланням. Доступ до неї є цілодобовим та безоплатним. Завдяки інформації з реєстру кредитодавці й споживачі фінансових послуг завжди зможуть перевірити відомості про колекторську компанію.


 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини