Звичайна версія сайту

Директором Департаменту персоналу призначено Любов Писану

За результатами відкритого конкурсного відбору на вакантну посаду директора Департаменту персоналу Національного банку України з 24 вересня 2020 року призначено Любов Писану.

До сфери компетенції новопризначеного директора Департаменту персоналу належатиме, зокрема, розроблення, вдосконалення, упровадження HR-стратегії та політики з питань управління персоналом у Національному банку.

Департамент персоналу входить до блоку Голови Національного банку Кирила Шевченка за вертикаллю підпорядкування.

“На мою думку, завдяки значному досвіду і глибоким знанням особливостей роботи з персоналом у центральному банку новопризначений керівник зможе підтримати та удосконалити нашу HR-функцію, а також зберегти і примножити висококваліфіковану команду фахівців Національного банкуˮ, – зауважив Голова Національного банку Кирило Шевченко.

Довідково

Любов Писана має багаторічний досвід роботи в сфері управління персоналом та досконало знає специфіку організації оплати праці персоналу.

На нову посаду її переведено з посади начальника управління оцінки та мотивації персоналу Департаменту персоналу НБУ, яку вона обіймала упродовж багатьох років.

У Національному банку вона працює з часу його створення, зокрема більше 20 років – у Департаменті персоналу.

Любов Писана має повну вищу освіту, закінчила Львівський обліково-кредитний технікум (здобула кваліфікацію  “Бухгалтер”), потім – Київський національний економічний університет (спеціальність “Банківська справа”).

 

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини

Поділитись