Перейти до вмісту
До фінансової компанії застосовано захід впливу у вигляді відкликання ліцензії

До фінансової компанії застосовано захід впливу у вигляді відкликання ліцензії

Національний банк України прийняв рішення відкликати в ТОВ “ФК “МУСТАНГ ФІНАНС” (ЄДРПОУ 40916672) ліцензію на діяльність фінансової компанії з надання фінансових послуг з факторингу та надання коштів і банківських металів у кредит.

Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 03 листопада 2025 року.

У вересні цього року Національний банк вжив заходів для проведення позапланової інспекційної перевірки зазначеної фінансової компанії.

Під час спроби її здійснити було встановлено та зафіксовано факт відмови в проведенні перевірки у зв’язку з ненаданням інспекційній групі Національного банку документів та інформації щодо предмета перевірки. Такі дії унеможливили проведення перевірки та досягнення її мети, що є підставою для застосування заходу впливу у вигляді відкликання ліцензії на діяльність фінансової компанії. Це передбачено Законом України  “Про фінансові послуги та фінансові компанії”, Положенням про застосування Національним банком України коригувальних заходів, заходів раннього втручання, заходів впливу у сфері державного регулювання діяльності на ринках небанківських фінансових послуг, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 25 грудня 2023 року № 183 (зі змінами).

Відповідно до статті 56 Закону України “Про Національний банк України” прийняті Національним банком адміністративні акти набирають чинності з дня доведення їх до відома ТОВ “ФК “МУСТАНГ ФІНАНС” у встановленому порядку в один із способів, визначених Законом України “Про адміністративну процедуру”. Днем доведення до відома є день надсилання рішення Національного банку на електронну адресу фінансової компанії.

Довідково

Після відкликання ліцензії фінансова компанія втрачає право здійснювати діяльність з надання фінансових послуг. Відкликання ліцензії не звільняє фінансову компанію від виконання своїх зобов’язань за договорами про надання фінансових послуг.

 

 

Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини