Звичайна версія сайту
До небанківської фінустанови застосовано захід впливу за ненадання інформації

До небанківської фінустанови застосовано захід впливу за ненадання інформації

Національний банк України, реалізуючи функцію захисту прав споживачів фінансових послуг, виявив з боку ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ІНВЕСТРУМ" (ЄДРПОУ 42201361) факт порушення вимоги частини шостої статті 29 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" (далі – закон). Ця норма стосується зобов’язання учасників ринків небанківських фінансових послуг надавати на письмову вимогу Національного банку відповідну інформацію та копії документів.

За неподання інформації Національний банк застосовує штрафну санкцію в розмірі від 100 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно до пункту 2 частини першої статті 41 закону.

У зв’язку з виявленим фактом неподання інформації Національному банку на запит та з метою забезпечення дотримання ТОВ “ФК “ІНВЕСТРУМ” вимог законодавства та нормативно - правових актів Національного банку про захист прав споживачів фінансових послуг, до ТОВ "ФК "ІНВЕСТРУМ" застосовано захід впливу у вигляді накладення штрафу за перше встановлене порушення упродовж календарного року в розмірі 1 700 грн.

Відповідне рішення ухвалене згідно з постановою уповноваженої посадової особи Національного банку про накладення штрафної санкції за порушення закону від 9 вересня 2022 року. 

Довідково

У період дії  воєнного стану ТОВ "ФК "ІНВЕСТРУМ" продовжує здійснювати діяльність відповідно до наявних ліцензій.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини