Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
До шести надавачів фінансових послуг застосовано заходи впливу

До шести надавачів фінансових послуг застосовано заходи впливу

Національний банк України застосував заходи впливу у вигляді зобов’язання вжити заходів для усунення порушень та причин, що сприяли їх вчиненню, до п’яти учасників ринку фінансових послуг та одному ломбарду анулював ліцензію.

Щодо застосування заходу впливу

 До чотирьох фінансових компаній та одного лізингодавця застосовано захід  впливу у вигляді зобов’язання усунути порушення та їх причини:

  • ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ХІТ" (ЄДРПОУ 43506298);
  • ТОВ "СУПЛАЙЄРПЛЮС УКРАЇНА" (ЄДРПОУ 43416063);
  • ТОВ "ЕЙ ТІ ФІНАНС" (ЄДРПОУ 39555684);
  • ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ФАСТЛЕЙН" (ЄДРПОУ 40920448);
  • ТОВ "АГРАРНО - ВАНТАЖНА КОМПАНІЯ" (ЄДРПОУ 40965384).

 ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ХІТ" та ТОВ "СУПЛАЙЄРПЛЮС УКРАЇНА" не виконують вимоги законодавства щодо підтримання мінімально встановленого розміру власного капіталу. Це негативно впливає на її реальні та потенційні фінансові можливості, зокрема на рівень ліквідності, платоспроможності, фінансової стійкості, забезпеченості оборотними коштами (власним капіталом).

ТОВ "ЕЙ ТІ ФІНАНС", ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ФАСТЛЕЙН" та ТОВ "АГРАРНО - ВАНТАЖНА КОМПАНІЯ" не подали звітність за два періоди.

Зазначені установи зобов’язані усунути порушення та їх причини у строк до 19 жовтня 2023 року.

Щодо анулювання ліцензії

ПТ "ФІРМА "ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАНТІМАР" І КОМПАНІЯ" (ЄДРПОУ 42202999) анульовано ліцензію на провадження діяльності з надання фінансових послуг. Зазначений  ломбард не виконав рішення Національного банку про усунення виявленого порушення ліцензійних умов.

Нагадаємо, 24 липня  2023 року до цієї установи було застосовано захід впливу у вигляді зобов’язання ужити заходів для усунення порушення та причин, що сприяли його вчиненню. Її також було зобов’язано у строк до 08 серпня 2023 року усунути порушення та його причини, а також подати Національному банку звіт про усунення порушень і засвідчені належним чином документи, що підтверджують їх усунення. Порушення усунуте не було.

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 18 вересня 2023 року. Рішення набирають чинності з 19 вересня 2023 року.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини